Close

Serwis motocyklowy Warszawa opinie

Jeśli naprawiać motor to tylko w sprawdzonym serwisie i warsztacie motocyklowym. Tak się składa, że nasz serwis MSMotor jest miejscem godnym zaufania na mapie stolicy, o czym świadczą wypowiedzi naszych klientów.

Serwis motocyklowy Warszawa — opinie klientów, świadczą same za siebie

Zaufało nam już wiele osób, a każdy pierwszy klient staje się naszym stałym klientem. Poniżej przeczytasz opinie na nasz temat.

DOSKONAŁA
113 opinii na
Anna Ki
Anna Ki
2022-11-27
Tomasz Misior
Tomasz Misior
2022-10-13
Maciej Nowak
Maciej Nowak
2022-09-29
Bardzo profesjonalny i przyjazny serwis motocykowy
Sebastian Tarnowski
Sebastian Tarnowski
2022-09-14
Wiedzą co sprzedają i są przy tym w pełni uczciwi. Spokojnie można u nich zakupić motocykl i od razu przygotować go na sezon u nich w warsztacie. Szukałem długo erki i idealny znalazłem u nich. Nie był to najtańszy egzemplarz ale wiem że nie będę miał z nim długo problemu. Więc śmiało polecam zarówno komis jak i warsztat.
Jacek Walczuk
Jacek Walczuk
2022-07-22
Bardzo dobry serwis. Pomocne chłopaki 🙂 nawet przez telefon naprawiają 🙂
Piotr M
Piotr M
2022-07-15
Zdecydowanie polecam. Bardzo żałuję, że znalazłem ten serwis dopiero teraz i z poprzednimi pięcioma motocyklami tam nie trafiłem. Szybko, profesjonalnie, obsługa klienta na poziomie VIP. Z pewnością będę tam wracał.
Krzysztof D
Krzysztof D
2022-07-08
Modernizacja w obszarze instalacji elektrycznej i oświetlenia. Jestem zadowolony. Cena jak sądzę umiarkowana.
Marek Godlewski
Marek Godlewski
2022-06-21
Kamil Rudziński
Kamil Rudziński
2022-06-11
Na początku roku zaprowadziłem mojego bandziora na serwis w MSMOTOR. Od progu spotkałem się z wielką pasją i profesjonalnym podejściem. Wymienić musiałem opony na nowe, synchronizacja gaźników i wymiana płynów praktycznie od ręki dostałem kosztorys, który nie odbiegał od finalnego rachunku. Mega podejście, ekipa sprawdziła i przygotowała Moto do sezonu. Jestem bardzo zadowolony i na pewno wrócę jeżeli będzie tylko taka potrzeba. Pozdrawiam